Програми
Етика-Політика-Економіка
Бакалаврська програма Етика-Політика-Економіка175 студентів. Покликана виховати високоосвічених лідерів, відданих моральним цінностям, гідності людини, свободі, солідарності, спільному благу, правам людини, справедливості, які в своїх рішеннях керуються цінностями та принципами. Сформувати творчих, ініціативних, спрямованих на результат громадських лідерів, політиків, економістів, управлінців, відповідальних за суспільні,
політичні та економічні процеси, метою яких є розвиток людини, родини та суспільства в Україні та на міжнародній арені.
Школа права
Магістерська програма Права Людини 45 студентів. Програма покликана поєднувати ціннісно-орієнтований дискурс у сфері захисту прав людини зі здобуттям навиків практичної юридичної діяльності в українському та міжнародних правничих середовищах, що уможливить. працевлаштування майбутніх випускників у секторі юридичного бізнесу і публічній сфері. Бакалаврська програма Право49 студентів. Ціннісно-орієнтована освітня програма, сформована з урахуванням світових стандартів викладання права та запитів практичного середовища, побудована на основі християнського світогляду. Світоглядною основою вивчення права слугуватиме повага до людської гідності та інші католицькі цінності.
Школа журналістики та комунікацій
Магістерська програма з журналістики 31 студент. Магістерська програма з медіакомунікацій34 студенти.
Спільнота із засобами масової інформації та професійним досвідом, яка завдяки освітнім та комунікаційним інструментам, досвіду, лідерським якостям та служінню створює нові можливості для цілісного людського розвитку та якісних змін у суспільстві.
Соціологія
Бакалаврська програма з соціології — 113 студентів. Покликана готувати спеціалістів-соціологів, здатних втілювати практичні проекти. Програма містить обов'язкову практику, проведення соціологічних досліджень на базі соціологічної лабораторії, стажування в соціологічних агенціях, викладання частини курсів англійською мовою.
Школа публічного управління
Програма Публічне управління та адміністрування32 студенти. Це
нинішня пропозиція від УКУ завтрашнім лідерам у державному управлінні та
місцевому самоврядуванні. Це пропозиція підготувати себе і свої команди до
ефективного "служіння, свідчення і спілкування" задля розвитку нашої країни.
Інститут лідерства та управління
Магістерська програма Управління неприбутковими організаціями 41 студент. Єдина в Україні навчальна програма такого рівня, створена для тих, хто працює в неприбутковому секторі та прагне поєднати здобуття якісної професійної освіти з роботою. Програма розрахована на професійне зростання лідерів, які працюють у громадському секторі, мають управлінський досвід та прагнуть цілісного й системного розвитку власної організації.


8
освітніх програм
3 бакалаврських
5 магістерських
520
студентів
337 бакалаврів
183 магістри
106
викладачів
18 іноземних
88 факультетських
Міжнародний досвід
Служіння
Спільнота
Інтелектуальне збагачення студентів супроводжується персональною, духовною та соціальною трансформацією. Це відбувається завдяки можливості перебування у Колегіумі, який пропонує не тільки комфортні умови проживання, але й участь в унікальній освітньо-формаційній програмі «Християнська духовність в постмодерній добі». Програма включає такі напрямки формації: формування особистості, духовний розвиток, дозвілля, культура, спорт. У попередньому навчальному році до карантину такою можливістю скористались студенти перших курсів програм Соціології та Етики-Політики-Економіки. Студенти також мають змогу щороку брати участь у різноманітних прощах та реколекціях, які неодмінно залишають свій ціннісний відбиток у житті та формуванні особистості, ставленні до ближнього і самого себе. Завдяки праці Деканату з душпастирських справ студенти всіх курсів бакалаврських програм мали змогу стати учасниками загальноуніверситетських прощ та реколекцій: 45 студентів ЕПЕ та 16 студентів-соціологів протягом 2019-2020 н.р., ще до настання пандемії.
156
вступників
190
середній бал вступників бакалаврів
43,75%
бакалаврів отримали фінансову підтримку
64%
магістрів отримали фінансову підтримку