Наші викладачі

Успіх факультету суспільних наук, який сьогодні, через 5 років після заснування, займає 4 сходинку національного рейтингу найкращих факультетів у сегменті суспільних наук за версією Forbes Україна є передусім відображенням творчої, відповідальної, посвяченої та самовідданої праці викладачів та дослідників факультету. 106 осіб формують викладацький корпус ФСН, навколо якого розбудовується навчальна та дослідницька інфраструктура, практика та етос факультетських програм, шкіл та інститутів. У 19/20 академічному році 19 викладачів пройшли через програми розвитку викладацької майстерності та закордонного стажування у США, Чехії, Німеччині, Польщі, Канаді. Викладацький потенціал факультету підсилюють також команди Міжнародного інституту етики і проблем сучасності та Інституту релігії і суспільства. Ми пишаємося нашою викладацькою плеядою, а особливо радіємо за колег, котрі у 2019-2020 році стали лауреатами ряду почесних відзнак УКУ.
Оксана Міхеєва
Христина Думич
Мирослав Кащук
Валентина Засадко
Викладачка року 2019-2020
Докторка історичних наук, професорка кафедри соціології факультету суспільних наук, авторка дослідницького проекту про досвід і проблеми внутрішньо переміщених осіб, дослідження «Культура (субкультури) бідності в Україні» та разом з іншими викладачами кафедри — дослідження української спільноти в Польщі, Франції та США. Викладає соціологію, бізнес-етику та етику повсякденного життя. Авторка понад сотні публікацій із соціології міста, історії України, девіантної поведінки тощо.
Лауреатка стипендії за досягнення у викладацькій і науковій діяльності
Старша викладачка кафедри теорії права і прав людини, у 2012 р. здобула ступінь магістра права у Львівському національному університеті імені Івана Франка. У 2017 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук, тема дисертації: "Цивільне судочинство у Галичині за австрійським Цивільним процесуальним кодексом 1895 р." Має трирічний досвід роботи в судовій системі України. Авторка понад 15 наукових публікацій. Член Асоціації правників України.
Лауреат стипендії за досягнення у викладацькій та науковій діяльності
Старший викладач кафедри соціології, у 2007 р. здобув диплом магістра богослов'я (Люблінський Католицький Університет Іоанна Павла II). У 2011 р. захистив дисертацію на тему «Закордонна політика і державотворення в Україні після розпаду Радянського Союзу крізь призму теорії соціального конструктивізму» (Люблінський Католицький Університет Іоанна Павла II) та здобув науковий ступінь доктора гуманітарних наук у галузі соціології. У 2014 р. пройшов переатестацію на науковий ступінь кандидата політичних наук (Чернівецький Національний Університет ім. Юрія Федьковича). Викладає Основи соціології, Вступ до соціології. Серед наукових зацікавлень викладача — соціальна доктрина Церкви, соціологія міжнародних відносин, теорія міжнародних відносин, релігійний фактор у міжнародних відносинах, історія соціологічних теорій та вчень.
Лауреатка стипендії за досягнення у викладацькій та науковій діяльності
Доцентка кафедри державного управління, виконавча директорка Школи управління УКУ, кандидатка економічних наук. Стажувалася в Центрально-європейському університеті (2006р.), Коледжі Європи (2013р., 2014р.), Державному університеті штату Флорида (2015 р.), Європейському університеті Віадріна (2015р.). Має багаторічний досвід дослідницької та проектної роботи. З 2008 р. співпрацює із закордонними науковими установами (Норвезьким інститутом міських та регіональних досліджень, Норвезькою асоціацією місцевих і регіональних влад) у міжнародних дослідницьких проектах («Місцеве самоврядування в Україні: підвищення кваліфікації та прикладні дослідження» (2008-2009рр.), «Формування політики, ґрунтованої на фактах, в сфері місцевого самоврядування в Україні» (2012-2017рр.).