У рамках цього курсу студенти та студентки не тільки ознайомляться з теорією і філософією функціонування друкованого видання, а й  застосують здобуті знання на практиці – виготовляючи «з нуля» власний журнал. У «вік електронних ЗМІ» робота над журналом стає чималим  викликом для багатьох молодих журналістів, навіть якщо вони мають попередній професійний досвід роботи в онлайн-виданні, на радіо чи  телебаченні. Паперове видання стає тим лакмусовим папірцем, який на практиці засвідчує: чи вміємо ми конструктивно мислити? Чи розуміємо  ми свою аудиторію? Чи вміємо працювати в команді? Чи вміємо грамотно і цікаво писати? Чи вміємо обирати головне, відсікаючи зайве?

Праця у навчальній редакції ставить перед студентами часто не навчальні проблеми, а дискусії про існування друкованих видань у ХХІ столітті  відкриває цікаві перспективи для професії, яка постає перед щоденними викликами. Одна з головних перспектив – перехід від масового до

елітарного читача. І це те головне запитання для майбутнього журналіста: наскільки ми готові запропонувати елітарній авдиторії відповідний  контент? Створення журналу дає студентам першу пробну відповідь на це запитання, для деяких – не дуже приємну.

Викладачі диспипліни
17157725_1520260654652914_4334623629578598446_o
Вид навчальної програми:
Журналістика
Оля Ворожбит

Український Тиждень

image31
Вид навчальної програми:
Журналістика
Дмитро Крапивенко

Шефредакторо програми «Зворотний відлік» на Суспільному