Дні УКУ: відбудова та оновлення України

|
|
Дні УКУ: відбудова та оновлення України

Повномасштабне вторгнення росії на територію України сколихнуло кожного. Сколихнуло весь світ… Які уроки війни засвоїмо ми і світова спільнота? Як має відбуватися майбутня відбудова й оновлення України та суспільства? Саме ця тема є у фокусі цьогорічних Днів УКУ, які відбудуться у Львові 10-16 вересня 2022 р. На одному майданчику ми об’єднаємо наших викладачів, студентів, випускників та друзів університету.

Серед доповідачів:  архиєпископ-митрополит Філадельфійський Борис Ґудзяк, проректорка, декан-зановниця Бізнес-школи УКУ Софія Опацька, історик, проректор УКУ Олег Турій, історик Ярослав Грицак, психологи Роман Кечур та Олександра Ніздрань-Федорович і багато інших цікавих гостей.

Щорічні Дні УКУ – це святковий тиждень в Українському католицькому університеті з нагоди початку нового академічного року, під час якого відбудеться серія відкритих лекцій, майстер-класів, інтерв’ю від запрошених промовців, посвята першокурсників у студенти, а також святкування празника Храму Святої-Софії Премудрості Божої.

Запрошуємо студентів, працівників, львів’ян та друзів УКУ долучитися до інтелектуальної дискусії про відбудову України після перемоги!

Детальна програма та реєстрація