2017

Студентка першого курсу Тереза Дичка побувала на десятиденному тренінгу Erasmus+ у Вірменії.

Разом із 30-ма іншими учасниками з 10-ти країн Тереза досліджувала теми неформальної освіти, групової динаміки та кооперації. А також опановувала мистецтва дискусії, сторітелінгу й запитань.

 

Анастасія Івашина та Микита Богданов вирушили на семестрове навчання у Франкфурт-на-Одері. Наші другокурсники майже півроку проведуть у Europa-Universität Viadrina на програмі Cultural and social studies.

У 2016 році п’ятеро студентів Магістерської програми з медіакомунікацій УКУ – Ревіде Зіятдінова, Катерина Фірсова, Ліза Александрович, Олександр Тирон і Тетяна Семейко – стали переможцями Конкурсу на семестрове навчання за кордоном та отримали стипендії від проекту Erasmus+.

Упродовж осіннього семестру Ревіде Зіятдінова та Катерина Фірсова навчатимуться в Католицькому університеті в Ружомбероку (Словаччина). Вони планують вивчати сучасні медії Європи та кінематографічне мистецтво, а також набувати навички у креативному письмі.

Ліза Александрович готується до подорожі у Польщу:

 Мені пощастило стати студенткою Варшавського Унвеситету імені Стефана Вишинського на період, що триватиме 4 місяці (2 жовтня – 2 лютого), а саме на кафедру соціології. Впродовж цього періоду буду вивчати принципи політичних та соціальних комунікацій. Завдяки вибраним предметам планую отримати знання про соціальну економіку, проблематику демократії в медіях та на веб-ресурсах, а також про висвітлення Європи, а зокрема Польщі і України, у кінематографі. Оскільки я працюю маркетологом і після навчання планую продовжувати свою діяльність, я впевнена, що потрібно знати все про людину, її звички, турботи, інтереси. Я вважаю, що знання соціології та політології покращать моє розуміння певних аспектів життя людей, а особливо на міжнародному рівні. Також мені буде цікаво слідкувати за тим, як наші сусіди сприймають Україну зараз, після нещодавніх конфліктів з Росією та відкриття безвізу, дослідити зміну певних стереотипів, якщо така можлива.

Сашко Тирон провів весняний семестр у Франкфурті (Одер), Німеччина)) і ділиться враженнями:

Європейський університет “Віадріна” став моїм третім alma mater від березня по липень 2017 року в рамках програми Erasmus+. Для мене як медіакомунікатора найбільш корисним став курс Маркетингові комунікації, після якого я полюю на product placement у відеоконтенті, вимірюю еластичність реклами та вмію застосовувати якісні дослідницькі методи у сфері. Сподіваюся, що бізнес-підхід допоможе на практиці вже у новому навчальному році. Корисним став досвід навчання англійською і, звичайно ж, ich habe Deutsch geliebt!

Найціннішою стала можливість, перефразовуючи Шіллера, “обійняти цілий світ” – знайти друзів з усіх усюд і бути бажаним гостем у Грузії, Японії, Туреччині, Мексиці. Тепер світ став іще тіснішим, але я завжди буду повертатися до місця сили – Українського Католицького Університету.

2016

Антон Удовенко з вересня 2016 по лютий 2017 року навчався в Університеті Отто Фрідріха (Otto-Friedrich-Universität Bamberg, Бамберг, Німеччина).

Упродовж зимового семестру 2016-2017 Ярослава Григорчук навчалася в Європейському університеті Віадріна у Франкфурті-на-Одері.