Подаємо повний перелік додаткових документів для вступників в Школу журналістики та комунікацій УКУ 

Абітурієнти, які вступають в Школу журналістики та комунікацій, подають стандартний перелік документів – таких самих, як і вступники до інших магістратур. 

Окрім цього, вступні випробовування в Школу журналістики та комунікацій УКУ вимагають ряду додаткових документів. Вони не є обов’язковими, але кожен з них оцінюється приймальною комісією в певну кількість балів. То ж, якщо їх не подати, то абітурієнт не зможе набрати максимальну кількість балів під час вступних іспитів. 

Програми фахового іспиту можна знайти на цій сторінці.  

Перелік додаткових документів:

Другим етапом фахового іспиту є визначення рівня володіння англійською мовою. Для цього абітурієнтам пропонується частина тестових запитань англійською і оцінюється есей абітурієнтів англійською мовою. За есей можна отримати максимум 30 балів. В ньому потрібно розповісти про себе, свій практичний досвід та пояснити своє прагнення навчатись на обраній магістерській програмі. 

Це документ, який вимагається у всіх вступників в магістратуру в українські університети у 2022 році. Його мета – оцінити бажання абітурієнта навчатися на конкретній програмі. Мотиваційний лист береться до уваги лише в тому випадку, якщо за результатами всіх попередніх етапів вступу два абітурієнти набрали однакову кількість балів. Перелік вимог до мотиваційних листів для кожної програми можна знайти на цій сторінці 

Короткий підсумок:

Окрім стандартного переліку документів потрібно подати іще три:

  •         есей англійською
  •         проектну заявку або творчий доробок
  •         мотиваційний лист. 

Перші два документи можуть бути оцінені в 30 балів кожен або 60 балів за обидва (із максимальної кількості у 200 балів), тобто за них можна отримати біля третини від загальної кількості балів. 

Мотиваційний лист – документ, який допомагає приймальній комісії прийняти рішення щодо абітурієнтів з однаковими показниками

Також пригадуємо, що розпочалась реєстрація електронних кабінетів вступників на магістратуру.

Цьогоріч електронні кабінети вступників реєструють лише ті абітурієнти, які:
 
• зареєструвалися на МТНК/МКТ і реєструють кабінет за даними з екзаменаційного листка;
• не мають сертифіката МТНК/МКТ і вступають на програми, де тест не потрібен: «Богослов’я», «Християнська педагогіка», «Фізична терапія та ерготерапія», «Науки про дані».
 
Всі інші вступники, зокрема на основі диплома магістра/спеціаліста, які вступають на програми, де потрібен МТНК, але не реєструвалися на тест, подаватимуть заяви особисто в Приймальну комісію (паперові або через онлайн-форму), не реєструючи електронних кабінетів!
 
Тим вступникам, які вже зареєстрували кабінети і вступають за результатами ІУС на програми, де треба МТНК (магістри/спеціалісти, що не реєструвалися на тест), не варто хвилюватися – ми вирішимо питання їхніх заяв з 16 серпня, коли відкриється така можливість.
Важливо не подавати заяв самостійно! Це буде робити приймальна комісія з 16 серпня.

Інструкція реєстрації електронного кабінету для здобуття ступеня магістра