«Добра родина – щаслива дитина»: «Служба у справах дітей» оголошує конкурс для студентів

|
|
«Добра родина – щаслива дитина»: «Служба у справах дітей» оголошує конкурс для студентів

Напередодні зимових свят управління «Служба у справах дітей» Львівської міської ради разом із партнерами Голоси дітей , Школа журналістики та комунікацій УКУ та за інформаційної підтримки Zaxid.net, проводить конкурс есе «Добра родина – щаслива дитина». До участі у конкурсі запрошують студентів вищих навчальних закладів гуманітарних спеціальностей.

«У своєму тексті ви маєте написати зворушливу історію всиновлення, сімейні форми виховання, пошук батьків і домівки, або якою повинна бути любляча сім’я для дітей, які її так потребують. Ця історія може бути вашою особистою, вигаданою, тією, яку ви побачили або почули. Можливо у вашій історії буде трохи різдвяного дива, яке неодмінно трапляється саме у святковий період», – пояснюють в управлінні «Служба у справах дітей».

До участі у конкурсі запрошують студентів вищих навчальних закладів гуманітарних спеціальностей (журналістика, культурологія, соціальна робота, психологія та ін.).

Щодо конкурсу та його умов, то у тексті повинно бути не більше 700 слів. Текст слід розмістити у себе на сторінці у соціальній мережі Facebook і затегати управління «Служба у справах дітей»  та Благодійний фонд «Голоси дітей». Переможців обиратимуть журналісти, представники благодійних фондів та незалежні експерти.

Офіційними партнерами конкурсу виступили також навчальні інституції Львова: Національний університет «Львівська політехніка», Львівський національний університет ім. Івана, а також Школа журналістики та комунікацій Українського Католицького Університету.

Дата подання статей:до 15 січня 2022

Тексти будуть у відкритому доступі  на сторінці управління “Служба у справах дітей”. Призи – корисна техніка для навчання та практики студентів і публікація робіт-переможців на сайті інтернет-видання Zaxid.net 

Мотиваційна ZOOMзустріч напередодні оголошення результатів: організатори та запрошені експерти (представники громадських організацій, батьки-вихователі та діти з досвідом життя в закладі) зустрінуться з учасниками конкурсу з метою представлення ширшого контексту досліджуваного питання, поділяться досвідом роботи в сфері захисту прав дитини та відповіді на питання, які цікавитимуть учасників конкурсу.

 

За детальнішою інформацію та уточненнями звертайтесь у приватні повідомлення на сторінці управління “Служба у справах дітей” у мережі Facebook.

Джерело: Львівська міська рада