Інститут лідерства та управління розпочав новий проєкт для підтримки громадського сектору

|
|
Інститут лідерства та управління розпочав новий проєкт для підтримки громадського сектору

В Інституті лідерства та управління УКУ 10 листопада відбулось урочисте відкриття простору «На хмарі» та презентація однойменного проєкту, який передбачає створення середовища для зустрічей команд українських громадських організацій, їхньої співпраці та навчання. Інститут пропонує події, де представники громадського сектору  зможуть віднайти свої орієнтири для подальшої діяльності.

«На хмарі» працює за принципом спільного офісу, тому кожен активіст може забронювати простір на вул. Свєнціцького 17, оф. 401 для потреб своєї організації.

ІЛУ реалізовує проєкт «На хмарі» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» в партнерстві з Школою журналістики та комунікацій УКУ.

Керівниця Західноукраїнського представництва МФ «Відродження» Оксана Дащаківська зауважила: «Це середовище повинне стати не просто зручним простором, а й місцем творення справжніх живих звʼязків».

Проєкт має такі складові: 

  • відновлення та мотивація

Серія заходів ті, які зосереджені на підтримці ментального здоровʼя, відновленні ресурсів, розвитку стійкості та адаптивності представників громадського сектору в сучасних умовах. Команда проєкту анонсувала музикотерапію, фруктотерапію, іконопис, виїзд за місто разом зі спільнотою, психологічну підтримку і багато інших подій для відновлення.

  • супровід наставника

Групові та індивідуальні консультації, менторський супровід та напрацювання навчальних програм для активних громадян. Команда готова реагувати на запити представників громадського сектору, аби допомогти їм налагодити процеси у своїй організації, підвищити власну експертизу чи просто отримати пораду стосовно своєї діяльності.

  • інтелектуальний майданчик

Ця складова проєкту передбачає заходи для напрацювання ідей, формування візії відродження України, поєднання різних поглядів, а також для пошуку нових лідерів громадянського суспільства, аби допомоги їм у професійному зростанні. В межах проєкту «На хмарі»  ІЛУ вже успішно провів круглий стіл молодих експертів «Національна єдність під час та після війни», обʼєднавши учасників з різних сфер та регіонів України.

«Наша місія — зміцнення громадянського суспільства. Нам важливо, щоб ті організації, які відчувають потребу у підтримці, змогли її отримати. Саме тому наш проєкт передбачає комплекс різноманітних неформальних зустрічей  та навчальних заходів, щоб охопити якомога більше запитів», — наголосила керівниця проєкту Олена Бортнічук.

Команда проєкту «На хмарі»

За анонсами подій в межах проєкту «На хмарі» можна слідкувати у соціальних мережах та на сайті Інститут лідерства та управління УКУ.

Джерело: УКУ