Стипендія на навчання для вихідців з тимчасово окупованих територій від ШЖК УКУ: як податися

|
|
Стипендія на навчання для вихідців з тимчасово окупованих територій від ШЖК УКУ: як податися

До 10 вересня триває прийом заявок Школи журналістики та комунікацій УКУ на стипендію для вступників магістерської програми з журналістики від кореспондента міжнародної інформаційної агенції «Reuters» Сергія Каразія та Наталії Предтеченської. Іменну стипендію, що покриє 100% вартості програми, можуть отримати вихідці з тимчасово окупованих українських територій, а також молоді журналісти, що займаються висвітленням пов’язаних із війною тем.

Умови отримання стипендії (достатньо відповідати принаймні трьом критеріям):

Бути вступником Школи журналістики та комунікацій УКУ на магістерську програму «Журналістика» у 2022 році.

Бути вихідцем з тимчасово окупованих українських територій та під час навчання брати активну участь у висвітленні тем, що стосуються російсько-української війни.

НЕ подаватися на отримання інших стипендій на навчання від УКУ (соціальної чи соціально-академічної).

Мати вже готовий власний доробок матеріалів, присвячених темі війни або ж сформовану ідею щодо висвітлення суспільно-політичних тенденцій, обставин та наслідків війни і тимчасової окупації деяких українських територій.

Стипендія покриває 100% вартості навчання одного року на магістерській програмі «Журналістика», що складає 42 500 грн, та може бути продовжена на другий рік за умови активної участі студента у розробці матеріалів цієї тематики.

Для проходження конкурсного відбору передбачена співбесіда.