Український католицький університет презентує власну освітню платформу «УКУ-онлайн»

|
|
Український католицький університет презентує власну освітню платформу «УКУ-онлайн»

Український католицький університет запускає власний освітній проєкт «УКУ-онлайн», який покликаний підтримувати українців у часі війни та розширювати можливості для кар’єрного й особистого розвитку.УКУ-онлайн – унікальна програма віртуального освітнього наставництва з підбіркою онлайн-курсів. Серед спікерів — викладачі УКУ, громадські діячі, сертифіковані професіонали у сфері HR, профорієнтації та кар’єри, бізнесу, підприємництва, лідерства, духовні наставники, бізнес-консультанти: владика Борис Ґудзяк, Андрій Рождественський, Роксоляна Вороновська, Мирослав Маринович, Софія Опацька, Марта Тиченко та інші. Протягом навчання лектори розповідають, як трансформувати здобуті знання у практичні навички та якісно змінювати життя і світогляд.

Освіта у часі війни є важливою для нашої перемоги та повоєнної відбудови України. Це потребує комплексного підходу, тож курси від УКУ-онлайн є міждисциплінарними. Викладачі УКУ та запрошені експерти спонукають досліджувати складні питання різносторонньо, розвиваючи критичне мислення й формуючи об’єктивний погляд на сучасність.

«Дух людський спроможний вивести людину з будь-якої ями. Голос сумління можна часом заглушити, але це не минає безслідно й людина слабне. І навпаки, долучаючись до свого сумління і беручись за морально виправдану справу, людина примножує свою силу ще й силою Небес», – каже Мирослав Маринович, у представленні курсу «Незламні: як не скоритися і подолати страх?»

Владика Борис Ґудзяк, архиєпископ-митрополит Філадельфійської Архиєпархії УГКЦ у США у своєму курсі «Лідерство: що насправді має значення?» зосереджує увагу на тому, що характеристики доброго лідера можуть випробовуватися:  «Відповідальність лідера творить довіру. Акт соціальної відповідальності належить до обов’язків лідера. Його не можна комусь делегувати. Якщо ти не є там, де ти маєш бути, твоєї команди там також не буде».

Особливість «УКУ-онлайн» – гармонійний перетин бізнесового, філософського й богословського аспектів. Така ж формула застосована й для формату навчання: короткі програми, дистанційні і живі зустрічі з провідними змінотворцями України, можливість дискусії з однодумцями.

У переліку актуальних курсів  на платформі представлені:

— «Лідерство: що насправді має значення?» від владики Бориса Ґудзяка, архиєпископа-митрополита Філадельфійської Архиєпархії УГКЦ у США;

— «Незламні: як не скоритися і подолати страх?» від Мирослава Мариновича, громадського діяча, співзасновника Української Гельсінської групи, дисидента, правозахисника;

— «Безпека дитини — відповідальність кожного дорослого. Попередження сексуального насильства над дітьми» від Центру гідності дитини.

— «Український бізнес: етичні кейси» від Софії Опацької, Романа Цяпала, Людмили Крижановської, Артема Корнецького, Христини Михалюк, Тараса Дзюбанського.

Курси «УКУ-онлайн» представлені у відео та текстовому форматі й доступні для дистанційного проходження цілодобово. По завершенню курсів учасники платформи мають змогу отримати експертні консультації щодо власних питань та сертифікати.

На час війни всі внески за доступ до навчальних курсів спрямовуються у Волонтерський штаб УКУ.

Старт реєстрації на курси — 5 жовтня. Кількість місць обмежена.

Реєстрація та вибір курсів доступні за покликанням: https://online.ucu.edu.ua/

Змінюй себе та Україну навчаючись разом з УКУ-онлайн!