В УКУ стартував конкурс «Викладач року» – чому це важливо і як номінувати улюбленого викладача?

Слава Ісусу Христу!

Дорога спільното, у цей не простий для нас та України час, цінним є зберегти добрі традиції та продемонструвати, що гідність і академічні чесноти є частиною нашої єдності та спільної УКівської ідентичності.

Лауреат премії «Викладач року» -2021 Олександр Аврамчук з ректором УКУ о. Богданом Прахом

З 2020 року в Українському католицькому університеті запроваджено щорічну відзнаку «Викладач року», яка є доброю нагодою подякувати колегам за їхню майстерну, натхненну, систематичну і багатопланову роботу зі студентами в аудиторії та поза нею. Цією відзнакою академічна спільнота та студентство УКУ наголошують на важливості належної оцінки якісного викладання в університеті та поширенні успішних викладацьких практик.

Відзнаку «Викладач року» можна отримати лише один раз, що створює здорову мотивацію до зростання та відкриває можливість для визнання викладацької майстерності усіх колег, причетних до спільної справи успішного функціонування нашого університету.

Кого можна номінувати? Педагогічних та науково-педагогічних працівників, які працюють в УКУ за основним місцем праці та викладають тут не менше року, демонструючи взірцеві, дієві та інноваційні підходи до викладання навчальних дисциплін на освітніх програмах УКУ.

Хто може номінувати? Кандидатів на щорічну відзнаку «Викладач року» можуть висувати представники спільноти університету: викладачі, працівники, студенти, аспіранти та випускники. Для висування необхідно надіслати до Комітету з присудження відзнаки колективне звернення від трьох або більше осіб.

Щоби номінувати кандидата, заповніть, будь ласка, електронну форму за посиланням.

Вам необхідно вказати:
– інформацію про кандидата;
– долучити лист з обґрунтуванням вашого рішення;
– у листі необхідно також зазначити імена та посади людей, які висувають кандидата;
– зазначити в окремому полі імена та посади осіб, які висувають кандидата.

Кінцевий термін висування кандидатів на цьогорічну відзнаку «Викладач року» – 3 травня 2022 року.

До складу цьогорічного Комітету з присудження відзнаки увійшли:

1. Дмитро Шеренговський, проректор із академічних питань;
  2. Христина Цар, заступниця керівника відділу з управління персоналом;
  3. Ольга Матійчук, керівниця академічного відділу;
  4. Аліна Синицька, керівниця Центру навчальних та інноваційних технологій;
  5. Інга Козлова, доцентка кафедри соціології;
  6. Олександр Аврамчук, завідувач кафедри клінічної психології;
  7. Данило Судин, доцент кафедри соціології;
  8. Ірина Кречковська, президентка Уряду студентів
  9. Микола Кривий, координатор студентських організацій.

З Божою волею та ласкою до перемоги!
Комітет з присудження відзнаки «Викладач року 2022»

Слава Україні! Героям слава