В УКУ запрацює студентське радіо від Школи журналістики та комунікацій

|
|
В УКУ запрацює студентське радіо від Школи журналістики та комунікацій

17 листопада о 16:00 у студентській світлиці другого Колегіуму відбудеться презентація студентського радіо УКУ. Це онлайн-радіостанція заснована студентами Школи журналістики та комунікацій УКУ.Упродовж семестру магістри програм «Журналістика» та «Медіакомунікації» працювали над створенням власного проєкту у межах курсу «Креативні аудіоформати». Допомагали їм у цьому багаторічні експерти у сфері радіомовлення, творці радіо «Ми з України» Ольга Боровець та Михайло Безпалько. Паралельно з вивченням особливостей запуску радіо та основ підготовки подкастів і аудіопрограм студенти дослідили ринок музичних вподобань аудиторії УКУ.

Викладачі курсу Ольга Боровець та Михайло Безпалько

«Ми хотіли створити таку студентську ініціативу, яка б об‘єднувала увесь голос спільноти УКУ та могла транслювати його назовні, – розповідає програмна директорка радіо Ніна Бондар – Наразі ми вже маємо низку авторських програм від студентів Школи, з якими плануємо вийти в ефір вже з наступного тижня. Наші ведучі проробили велику роботу. Зараз наша технічна команда тестує звук та безперебійність мовлення, щоб увірватися в усі студпростори, кафетерії, трапезні якісним матеріалом».

Ніна Бондар, студентка Школи журналістики та комунікації

Як розповідають творці проєкту, на студентському радіо буде багато якісної української та закордонної музики, а також авторських програм від студентів та викладачів університету. На слухачів чекають випуски новин, тематичні програми на різноманітну тематику – від кіно до психології. А ще ток-шоу, поради від духівників, тематичні інтерв’ю з експертами та навіть програма святкових вітань.

До слова, це вже не перший досвід запуску студентського радіо в УКУ. Раніше різні покоління студентів працювали над радіопроєктами «УКУпочці» та «Радіо 412».

«Головна мета запуску радіо – бажання створити платформу, яка об’єднує студентів, і запропонувати простір для поширення якісного і ціннісного матеріалу. Це своєрідна співпраця між викладачами та студентами для побудови горизонтальних відносин і спільноти. Звісно, для студентів Школи журналістики та комунікацій УКУ це прикладний навчальний приклад, який можна ретельно пропрацювати від основ менеджменту до особливостей комунікацій і промоції проєкту. Радіо – це доступний інструмент для всіх студентів УКУ, аби “запакувати” свої знання та ідеї у публічні творчі формати. Ми сповна відкриті до будь-яких пропозицій, готові співпрацювати», – ділиться о. Андрій Шестак, директор Школи журналістики та комунікацій УКУ.

О. Андрій Шестак, директор Школи журналістики та комунікацій УКУ

Під час презентації проєкту буде нагода послухати радіомедійників різних поколінь та дізнатися більше про місію та структуру радіо.

Переглянути описи майбутніх радіопрограм та послухати «Радіо УКУ. Студентське» у прямому ефірі можна за покликанням.

Підготувала Анна Колісник, студентка ШЖК УКУ