Чому США повинні підтримувати Україну?

|
|
Чому США повинні підтримувати Україну?
Ваша позиція може вплинути на думку керівництва США і зміцнити наші відносини.
Есей — це потенційний внесок у розвиток стратегічного партнерства між Україною та США.
Ви можете впливати на хід історії!

Свобода, незалежність, цілісність кордонів — цінності, за які сьогодні бореться Україна. Ми маємо підтримку найвпливовіших країн світу, нам допомагають зброєю, фінансово, у гуманітарних питаннях та на міжнародній арені. Успішно розвивається стратегічне партнерство з США, а цьогоріч виповнилося 30 років дипломатичним відносинам між нашими країнами. 

Цей конкурс дозволить людям у США дізнатися більше про Україну, нашу боротьбу з російською агресією, цінності свободи та незалежності. В усіх учасників є нагода продемонструвати необхідність постійної роботи політичної дипломатії та допомогти людям у США дізнатися більше про Україну, боротьбу з російською агресією і наші цінності щодо свободи та незалежності.

З отриманих робіт буде обрано трьох переможців, а їх авторів – нагороджено грошовими призами.

Конкурс на найкраще есе проводиться за ініціативи Міністерства освіти та науки України, громадської організації “Nashe Pravo” та співголови міжфракційного об’єднання “Стратегічне партнерство Україна-США”, народного депутата України Олександра Васюка, в партнерстві з медіахабом “Твоє місто” і Школою журналістики та комунікацій Українського католицького університету.

Умови конкурсу на найкраще есе

Назва та основна ідея вашого есе має стосуватися теми: «Чому США повинні допомагати Україні?»

Участь можуть взяти українці віком від 16 років.

Винагорода: $1,000 - за перше місце. $250 - за друге місце. $100 - за третє місце.

Хто читатиме роботи та обиратиме переможців?

Джо Ліндслі, американець проживє в Україні з початку пандемії, є засновником і редактором UkrainianFreedomNews.com та щоденним військовим кореспондентом на чиказькому WGN Radio з Бобом Сіротом. Випускник журналу Weekly Standard, він працював протеже генерального директора Fox News Роджера Ейлза, з цієї посади він, задля того аби поділитися правдою пішов, ці події відображені в телесеріалі телеканалу Showtime «Найгучніший голос».

Американський журналіст та публіцист, один з провідних коментаторів теми Росії та колишнього Радянського Союзу, автор книг про розпад СРСР та пост-радянську Росію. Колишній кореспондент Wall Street Journal та Financial Times в Москві, у 2013 – перший американський кореспондент, якого попросили залишити територію Росії, з часу «холодної війни». Нині працює в Інституті Хадсон та Інституті зовнішньої політики Школи провідних міжнародних досліджень Універсітету Джона Хопкінза

Книги українською. У 2016 році у видавництві «Дух і Літера» опубліковано український переклад книги «Менше знаєш, краще спиш. Шлях Росії до терору та диктатури за Єльцина та Путіна» (The Less You Know, The Better You Sleep: Russia’s Road to Terror and Dictatorship under Yeltsin and Putin, 2016); до Книжкового Арсеналу виходить ще одна праця Девіда Сеттера «Доба безумства. Занепад та кінець Радянського Союзу» (Age of Delirium: The Decline and Fall of the Soviet Union, 1996).

Директор і засновник компанії Wooden Horse Strategies LLC, яка спеціалізується на зв’язках з урядом і стратегічних комунікаціях у Києві, Україна. Визнаний газетою Kyiv Post одним із 20 «найвпливовіших емігрантів в Україні», Меффорд живе та працює у Східній Європі безперервно понад 23 роки. Він є старшим нерезидентом аналітичного центру Atlantic Council і колишнім директором Міжнародного республіканського інституту в Україні. Зараз він керує проектом гуманітарної допомоги Help Ukraine 22/Операція «Палинця», який доставив понад 1,9 мільйона доларів США потребуючим українцям.

Люк Коффі — старший науковий співробітник Інституту Гудзона. Його робота в Hudson аналізує національну безпеку та зовнішню політику з акцентом на Європі, Євразії, НАТО та трансатлантичних відносинах.

Народний депутат України, член Комітету з питань правової політики, співголова парламентського об‘єднання «Стратегічне партнерство Україна-США».
Протягом останніх років головною метою вбачає розширення україно-американських партнерських відносин, які ґрунтуються на спільному баченні демократії, економічного та соціального процвітання обох країн.

Співзасновник та керівник медія хабу “Твоє місто” публічного форуму “Твоє місто”. Експерт з маркетингу та комунікацій. Випускник Львівської школи бізнесу Українського Католицького Університету (2014-2016) та програми українського медіа партнерства IREX e (2018).

Професор Андрій Шестак є ліцензіатом із інституційних комунікацій, директором Школи журналістики та комунікації, заступником декана Факультету суспільних наук УКУ, священиком та виконавчим головою Душпастирської ради УГКЦ. Медіаексперт та фотограф, академічною спеціальністю якого є тема військової фотографії ХХ ст. Гостьовий лектор католицького університету Нотр-Дам (США).

Фахівець у сфері освіти,педагог,працювала вчителем української мови та літератури, старшим викладачем кафедри управління освітою в Київському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних кадрів.
З грудня 2020 року призначена на посаду заступника Міністра освіти і науки України.