#DemoWeek

Хутчіш став нагадування у своєму календарику, бо вже скоро стартує наш традиційний #DemoWeek для абітурієнтів ШЖК #DemoWeek - це зустрічі з топовими викладачами ШЖК, які безкоштовно поділяться навиками та кейсами зі сфери журналістики та комунікацій. Долучитись до серії лекції можуть студенти та журналісти, які вже опанували спеціальність. Лекції відбуватимуться у гібридному форматі. Місце зустрічі: Студентська світлиця К2, вул. Козельницька, 2а.

Наші лектори

Засновниця агенції публіних комунікацій Perfect PR та викладачка курсів «Управління репутацією» та «Кризові комунікації» у ШЖК УКУ
Літературознавиця, журналістка, письменниця, викладачка курсу «Мовна компетенція» у ШЖК УКУ
Експертка із стратегічних комунікацій з 10-річним досвідом. Викладачка курсу «Стратегічні комунікації та медіапланування» у ШЖК УКУ
Доктор історичних наук, професор Українського католицького університету. Викладач курсу «Історія ідей» у ШЖК УКУ. 

ТЕМИ ЛЕКЦІЙ

Чим займається піарник та як почати успішну кар’єру в комунікаціях? Про знання та компетенції, які вкрай необхідні для професії піарника і про те, як репутація впливає на життя і розвиток бренду. 

Про головні репутаційні маркери і тренди PR ви дізнаєтксь від засновниці агенції публіних комунікацій Perfect PR та викладачки курсу «Управління репутацією та кризові комунікації» Наталії Улинець

Лекція відбуватиметься у гібридному форматі.

Як не втратити себе, не проґавити свою молодість і свої мрії у важкі часи, та які компетенції для цього потрібні майбутньому журналісту, розповість авторка роману “Старшокласниця. Першокурсниця”, викладачка курсу “Мовна компетенція”, Анастасія Левкова.

Лекція відбуватиметься у гібридному форматі.

Мрієте про працю у відомій PR-агенції чи, можливо, заснувати власну? Розумієте, що для цього потрібна відповідна освіта, але все ще у пошуку відповідей на питання чому праця PRників потрібна та чим вона важлива? Тоді запрошуємо вас на лекцію Світлани Кісільової, яка розповість “Як пояснити родичам і друзям що роблять PRники”.

Лекція відбуватиметься в онлайн-форматі. 

Яке відношення має Макіавеллі до маккіавелізму? Це нібито просте питання не має простих відповідей. Але краще зрозуміти його наміри можна, зрозумівши історичний контекст, в якому він писав свого “Принца” . Цим контекстом була війна. З Ярославом Грицаком поговоримо про Маккіавелі яко практика і яко тактика війни.

Лекція відбудеться у гібридному форматі. 
 
Дні
Години
Хвилини
Секунди

Реєстраційна форма