«Від «Я» до «Ми»: війна, яка змінила Україну»

Школа журналістики та комунікацій УКУ запрошує на День сторітелінгу з Любком Дерешем 16 грудня о 15:00 у cтудентському просторі УКУ (Колегіум 2) відбудеться День сторітелінгу від Школи журналістики та комунікацій. В межах навчального курсу «Сторітелінг та публічний виступ» магістри програм «Журналістика» та «Медіакомунікації» презентують свої промови у відомому форматі «TED Talks» на тему «Від “Я” до “Ми”: війна, яка змінила країну». Над вивченням основ майстерності розповідати історії студенти Школи журналістики та комунікацій УКУ працювали разом з відомим українським письменником, літературознавцем та автором романів Любком Дерешем. Впродовж семестру магістри вдосконалювали навички побудови сюжетів, досліджували архетипи героїв та опановували моделі розповідей. Все для того, аби за підсумками курсу продемонструвати усі свої нові вміння та опановані інструменти сторітелінгу на практиці – в межах публічної університетської події.

Любко Дереш

Сучасний український письменник, народився у Львові, закінчив Львівський фізико-математичний ліцей за спеціальністю «хімія та біологія». У віці 16 років дебютував романом «Культ», який привернув увагу широкої громадськості та завоював читацьку увагу кількох поколінь. Роман отримав низку схвальних рецензій у пресі та був перекладений кількома європейськими мовами (німецькою, французькою, італійською та польською).
За час навчання в університеті Дереш видав ще три книжки – романи «Поклоніння ящірці» (2002), «Архе» (2004), «Намір!» (2006). і «Трохи пітьми» (2007), паралельно проводячи читацькі зустрічі та беручи участь у літературних фестивалях в Україні та закордоном. У 2017 вийшла його книжка «Спустошення».r

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА