КУРСИ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ УКУ

Школа Журналістики та Комунікацій запрошує працівників УКУ доєднатись до вивчення курсів журналістського і медіакомунікаційного напряму! Якщо ви колись мріяли написати та опублікувати власний репортаж, думали над тим як покращити свої знання з PR, репутаційного менеджменту, чи хочете дізнатися чому брендинг та інтелект можуть бути емоційними – тоді обирайте курс до вподоби та розпочинайте навчання разом з нами. Згадайте свої студентські часи та здобувайте необхідні навички в ШЖК!
Зареєструватись

ЖУРНАЛІСТИКА

Лекції, які відкриті для обрання з магістерської програми з журналістики

Курс передбачає опанування головних елементів розповідання історії: від створення героя до детальної розробки композиції тексту. В основу курсу покладено найефективніші сторітелінгові моделі, що активно використовуються у західному медіапросторі як схеми конференцій TED, сюжетні моделі анімаційної студії «Pixar» та комунікативні моделі, розроблені гарвардськими дослідниками.

Викладач: Любко Дереш

Вартість курсу: 2 835 грн

Базовий курс-ознайомлення із теоретичними засадами «репортерського погляду», що містить велику кількість практично орієнтованих завдань. Студенти курсу вчитимуться працювати в актуальних жанрах спостереження, пройдуть всі етапи підготовки журналістського репортажу, вдосконалять мистецтво описового письма, фотографії та зреалізують власний творчий задум.

Викладач: Марія Титаренко 

Вартість курсу: 2 832 грн

Курс для тих, хто хоче покращити свої тексти, відточити навички застосування стилістики та мовних прийомів української мови. Студенти курсу зможуть попрактикуватися в виконанні різних стилістичних завдань, скомбінованих з теорією так, аби отримати якнайефективніший результат.

Викладач: Анастасія Левкова

Вартість курсу: 2 124 грн

Курс спрямований на окреслення передумов та основних складових успішної кар’єри в сучасному світі, аналіз ролі емоційного інтелекту у побудові успішної кар’єри та надання інструменту для розвитку емоційної гнучкості в процесі побудови кар’єри.

Викладач: Наталія Пилат

Вартість курсу: 2 124 грн

МЕДІАКОМУНІКАЦІЇ

Лекції, які відкриті для обрання з магістерської програми з медіакомунікацій

Курс для тих, хто мріє творити брендований контент, вибудовувати тривалі взаємини та  дбати про довготривалі цінності. Найважливіші та найпотрібніші знання дадуть практичний імпульс до емоційного контенту, допоможуть знайти креативну ідею та базові знання і навички для її реалізації.

Викладач: Вікторія Бабенко

Вартість курсу: 2 835 грн

Базовий курс для зрозуміння суті та особливості дисципліни, чим PR відрізняється від маркетингу, реклами чи журналістики, яке місце PR в структурі організації та якими вміннями та навичками повинен володіти фахівець. Курс поєднує теорію та опанування практичних навичок під час розробки PR кампані

Викладач: Світлана Кісільова

Вартість курсу: 3780 грн

Курс на якому ви дізнаєтесь про усі можливі варіанти потенційних гібридних загроз на просторах інтернету. Практичні завдання курсу стосуватимуться аналізу соцмереж, фейків та пошукових запитів, задля покращення цифрової грамотності студентів.

Викладач: Надія Баловсяк

Вартість курсу: 4 725 грн

Курс надасть базові знання і навички з основ управління репутацією та антикризових кампаній, PR, комунікаційних трендів та ознайомлює з обсягом інструментів зі створення успішних комунікацій. Курс відкриває роль репутації та PR у створенні іміджу, комунікації з цільовими аудиторіями у досягнення цілей компаній та організацій.

Викладач: Наталія Улинець

Вартість курсу: 2 835 грн

Вартість курсів корелюється з кількістю кредитів на кожному предметі. До кожного курсу можуть доєднатися 10 учасників.

Учасники отримають сертифікати після успішного проходження курсів.

ВИКЛАДАЧІ

Доцент школи журналістики та комунікацій УКУ, кандидат наук із соціальних комунікацій

242241991_4560495467342491_2319558305791460082_n

Літературознавця, журналістка, письменниця. Літературна Редакторка The Ukrainians.

Експертка із стратегічних комунікацій із 10-тирічним досвідом

photo_5224403399041204013_y

Засновниця та директорка агенції комунікацій Perfect PR, співвласниця інформаційно-аналітичного видання Дивись.info.

UCU_8526-Edit-net_556x798_acf_cropped

Кандидат психологічних наук, доцент Кафедри психології та психотерапії УКУ

DSC_3281-net_556x798_acf_cropped

Доцент школи журналістики та комунікацій УКУ, кандидат наук із соціальних комунікацій

Media-333-of-384_556x798_acf_cropped

Доцентр Школи журналістики та комунікацій УКУ, експертка з онлайн-комунікацій, ІТ-аналітик, журналістка, блогерка.

lyubko_deresh

Сучасний український письменник. Його твори перекладені кількома європейськими мовами (німецька, польська, італійська, сербська тощо); роман «Культ» був представлений на Лейпцизькому книжковому ярмарку 2005 року.

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА