Покращення якості журналістської освіти в Україні: ШЖК УКУ та ERASMUS+KА2 DESTIN успішно завершують співпрацю

|
|
Покращення якості журналістської освіти в Україні: ШЖК УКУ та ERASMUS+KА2 DESTIN успішно завершують співпрацю

Розповідаємо про можливості, отримані в рамках проєкту ERASMUS+KА2 DESTIN Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and Professionalism, і про те, як вони вплинули на діяльність Школи журналістики та комунікацій УКУ.  

Знімок екрана 2023-02-22 163533
Відтворити відео

Проєкт Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and Professionalism був насичений активностями, спрямованими на покращення якості журналістської освіти в Україні. Результатом такої співпраці є розробка та оптимізація нових навчальних планів для магістерських програм з журналістики та медіакомунікацій ШЖК УКУ відповідно до рекомендацій європейських експертів, які брали участь у  проєкті. Фахівці європейських університетів, таких як Bath Spa University (місто Bath, Великобританія) Університет Ліннеус (м. Кальмар Швеція), а також в університеті ім. Адама Міцькевича (м. Познань. Польща), ділилися своїм досвідом створення курсів, підходами до організації навчального процесу та оцінювання студентських знань. Для  учасників проєкту були проведені різноманітні тренінги та семінари під час яких менеджери та викладачів Школи мали нагоду вдосконалити свої методи управління та викладання, що дозволяє більш точно відповідати сучасним вимогам та потребам ринку праці.

Ще одним результатом проєкту є поліпшення технічної бази ШЖК. У рамках якого було придбано мультимедійне обладнання для відеовиробництва, комп’ютери та програмне забезпечення, яке суттєво підсилило технічні можливості навчальної студії школи. А також дозволило підвищити якість навчального процесу, зокрема, у роботі з відео- та телевізійною продукцією. Студенти ШЖК мають можливість проводити інтерв’ю, знімати фото- та відеоматеріали належної якості, що дає їм можливість покращувати свої практичні навички.

 

Ми дякуємо організаторам проєкту Erasmus+КА2 Destin за співпрацю. Такі проєкти дають можливість розвивати міжнародну співпрацю, поглибити власний досвід, а також підтримувати належний рівень медійної освіти в Україні. 

ПРАКТИЧНІ ПРОЄКТИ РЕАЛІЗОВАНІ ШЖК