Запрошуємо до участі у 2 окремих вишкільних подіях із фільмейкінгу та документалістики з режисерами та викладачами University of Notre Dame:

11 березня

дізнатися про усі тонкощі відеомейкінгу від викладачів Університету Нотр-Дам — режисера-документаліста Вільяма Донаруми та антрополога Яна Кейта!

 

12 березня

взяти участь у зйомці “в полі” на 6 локаціях Львова. Долучитись  до україномовної або англомовної груп, які координуватимуть  викладачі University of Notre Dame та ШЖК.

11 березня, 17:00, Студентська світлиця К2 (вул. Козельницька 2а)

В межах інтерактивної лекції ви отримаєте унікальну можливість дізнатись про особливості відеодокументального жанру, спробувати себе в кріслі режисера та отримати навички користування відео- та аудіо-техніки високого класу через взаємодію із менторами на інтерактивних майданчиках.

Після лекції кожен з учасників зможе випробувати власні вміння на локаціях із професійною відео та аудіо технікою, а також скористатися унікальною нагодою і вийти в ефір РадіоУКУ.Студентське.


12 березня, 9:00, від Трапезної УКУ (вул. Козельницька 2а)

Другий вишкільний день спрямований на цілковито практичне навчання користування аудіо-віуальною технікою та вироблення практичних методик сторітейлингу. Напрацьовані матеріали ввійдуть у документальний фільм про стійкість та протистояння російським загарбникам, над яким працює ШЖК разом із Університетом Нотр-Дам. Знімальний день фокусуватиметься на культурних памʼятках міста, важливості їхньої консервації та збереження, а також пережиття Українцями війни. 

9:00 – сніданок для учасників

9:30 – організований переїзд у Центр Львова

10:00 – початок зйомок на 6 локаціях (по 3 локації на кожну групу)

14:00 – обід

15:00 – організований переїзд до Шевченківського Гаю (Львівський скансен)

18:00 – повернення на кампус УКУ, обговорення в групах, вечеря


Форма реєстрації на обидві події тут