Спецвипуски Українського Тижня та ШЖК УКУ

|
|
Спецвипуски Українського Тижня та ШЖК УКУ
«Український тиждень» спільно зі Школою журналістики та комунікацій УКУ три роки поспіль готують спец випуски журналу. Особливістю випусків є безпосередня участь студентів у створенні контенту, не на допоміжних, а саме на авторських правах - головний принцип такої співпраці. Таким чином навчання приносить практичний результат, а молоді люди роблять перші впевнені кроки у професії.

Колаборація «Українського тижня» зі Школою журналістики та комунікацій Українського Католицького Університету поступово розширюється. Якщов перший рік співпраці був реалізований один спільний проєкт «За що відповідальна молодь» , то наступний рік став продуктивнішим. Були створені два спеціальні випуски. У листопаді в №47 Тижня був опублікований 16-сторінковий цикл матеріалів «Битва за правду», присвячений темі інформаційних впливів на молодь. Серед авторів цього циклу разом із журналістами Тижня, експертами StopFake, VoxChek та InformNapalm були також і студенти Школи журналістики й комунікацій УКУ. А також випуск "Чому Україна переможе".

Війна для нас не стала перешкодою і третій рік співпраці увінчасвя успіхом, виходом журналу про майбутнє України після перемоги з назвою «Сміливі завжди мають щастя»

Всі випуски можна завантажити за покликаннями нижче