Бабій Роксолана

|
|
Бабій Роксолана

Освіта: Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, бакалавр, спеціальність журналістика

Місто: м. Івано-Франківськ

Наукові інтереси: Наразі я хочу отримати практичний досвід у сфері журналістики. Після завершення свого навчання прагну працювати в медіаорганізаціях, які займаються освітою журналістів. Також мені цікаво розвивати регіональні медіа. Під час самоаналізу я зрозуміла, що мені цікаво ще також відкрити для себе сферу продюсування, ведення передач на радіо та розширити спектр практичних знань жанрів журналістики. Для реалізації своїх потенційних шляхів в журналістиці, я хочу здобути більше журналістського досвіду.

Реалізовані проєкти:

  • Текстові роботи:


  • Аудіоформати:
  • Звіт у форматі подкасту для Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив»: «Історія “Фундації регіональних ініціатив” у 2021 році».
  • Подкаст «Крок в журналістику» про навчання на Кафедрі журналістики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Містив три випуски, які розповідають абітурієнту, що він/вона вивчатиме, про практику та працевлаштування під час навчання.  
  • Підготовка передач на радіо «Українське радіо. Карпати»: репортаж, інтерв’ю та опитування (останній матеріал був підготовлений як частина програми «Тема дня. Радіовимір»).  


  • Відеоформати:


  • Соціальні мережі
  • На 2 курсі я разом із одногрупницею заснували медіапроєкт «Sorting Culture». Ми вели Telegram-канал з однойменною назвою, де розміщували дописи з важливою інформацією про сортування сміття. Проте через брак досвіду в менеджменті медіапроєктів, ми вирішили припинити нашу діяльність. 
  • З 2018 по 2022 рік я займалася просуванням близько 16 проєктів, частина з них була внутрішніми подіями «ФРІ». Зокрема, з останнього я була головною комунікаційницею ФРІ-табору «Мольфар» та «ФРІ-Вікенд про любоу», приклад робіт цієї кампанії можна переглянути в моєму портфоліо. Під час медіакампанії внутрішньої онлайн-події «Сенаторій» моя команда відізняла серіал на три серії, щоб зацікавити нашу аудиторію проєктом.  

Про себе: На початку свого розвитку в журналістиці я заклала для себе ідею ловити різні освітні можливості для молодих медійників. Так я стала волонтеркою пресцентрів “Форуму видавців” та “Всесвітнього дня прибирання”. Взяла участь в “Літній школі молодих журналістів” від “Interlink Academy”. Практикувалася на “Суспільному” в Івано-Франківську, був досвід волонтерства в інтернет-медіа. Поміж цим відвідувала численні вебінари від українських медіаорганізацій. Працювала кореспонденткою новин на ТРК “Вежа” (м. Івано-Франківськ). Люблю придумувати різні концепції, “відкопувати” старі ідеї та повертати їх в сучасному оформленні. Захоплююся як і журналістикою, так і комунікаціями. У своїй роботі кореспондентки я намагалася медійно підтримувати громадські ініціативи. Мені це близьке, адже поміж своїм навчанням та роботою в журналістиці, я активістка Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Фундація регіональних ініціатив”. Там здобувала свій досвід комунікаційниці. Саме зараз ділюся з молоддю своїми вміннями як і в проєкному менеджменті, організації роботи команди, так і в медіанапрямі.