Бабяк Софія

Освіта: УКУ, програма “Філологія”, бакалавр

Місто: м. Львів

Наукові інтереси: Раніше працювала у галузі психо- та соціолінгвістики, тепер прагну використати одержаний досвід у вивченні кризового менеджменту та комунікативних стратегій. У майбутньому планую розвиватися як фахівець із стратегічних комунікацій.

Реалізовані проєкти: Здобула практичний досвід у галузі комунікацій, створюючи та реалізуючи комунікативні стратегії для числа волонтерських проєктів. Серед них – профорієнтаційний захід «Dreamfest: Ярмарок твоєї мрії» для громадської ініціативи «Турбота в дії», де моїми обов’язками були розробка концепції події, а також просування ідеї; «Благодійний аукціон зустрічей УКУ 2020», де я відповідала за створення контенту для соцмереж, а також комунікацію із інфлюенсерами (задля просування проєкту); ініціатива «Відчуй: музика з темряви», де я займалась створенням контенту для соцмереж (написання дописів, запис інтерв’ю).

Про себе: Любов до слова привела мене в УКУ далекого 2018-ого року. З тих пір, я непогано навчилась володіти ним, аналізувати та досліджувати його. Гадаю, прийшов час здобуті теоретичні знання застосувати на практиці, тому я тут. Переконана, що програма “Медіакомунікацій” є найкращою пропозицією для мого професійного розвитку та старту кар’єри у медіасекторі. У майбутньому планую застосовувати здобутий досвід та знання у розробці та удосконаленні системи стратегічних комунікацій нашої держави з метою проведення ефективної інформаційної політики, захисту її інтересів та іміджу. У позаакадемічному житті викладаю, цікавлюсь психологією та сучасним кінематографом.