Освіта: Львівський національний університет імені Івана Франка, журналістика

Місто: Львів-Луцьк

Основні таланти/інтереси: комунікабельність, наполелгливість,цілеспрямованість, впертість, образне мислення, вміння розговорювати людей, знаходити конект, вміння правильно і тактовно виходити з конфліктних ситуацій.

Наукові інтереси: вивчаю з 9ти років психологію(невербаліка). Уявіть що ви їдете у маршрутці і за жестами і мімікою людини можете з’ясувати як минув її день
Музика(фортепіано, спів- моя любов безмнжна),поезія(з 3ох років надиктовувала мамі перші дивакуваті віршики ), читати книги, робити зйомки(живі, без позувань і фотошопу), відеороботи, створення психологічних портретів, створення картин, написання сценаріїв. компетенції/таланти:
Я комунікабельна, наполелглива, “за будь який двіж”, вперта, маю хороше образне мислення, вміння розговорювати людей, знаходити конект, правильно і тактовно виходити з конфліктних ситуацій.

Про себе: аудіовізуал, поет, швидко схоплюю і засвоюю інформацію і взагалі дуже товариська і проста людина) Прийшла на факультет щоб повчитися у крутих викладчів і колег по авдиторіях і кафетеріях.

Публікації:

1. Інтерв’ю з Нікою Бєльською “Чому нам сняться жахи під час війни і як цьому завадити.
2. Інтерв’ю з Іваном Марчуком.