Освіта: КНУ імені Тараса Шевченка, журналістика, бакалавр

Місто: м. Київ

Наукові інтереси: Управління репутацією, PR, бренд-менеджмент, візуальні й текстові, державні й некомерційні комунікації, стратегії. Прагну продовжувати розвиватися у громадському секторі та у сфері інноваційних стартапів, створюючи справжніх 🦄 за допомогою змістовних, цілісних і ціннісних комунікацій.

Реалізовані проєкти: комунікаційниця в Українсько-данському молодіжному домі * співзасновниця та комунікаційниця стартапу Atmosphere Enterprise * копірайтерка-фрілансерка * менеджерка Facebook у команді TEDxKyiv * стажистка у комунікаційному відділі Klitschko Foundation * редакторка відеоновин на hromadske + волонтерство і багацько позицій в організації AIESEC (від сейлз-менеджерки до лідерки організаційної команди молодіжної конференції)

Про себе: Люблю сміятися. Ходити босоніж. Торкатися стін фортець і храмів (особливо майже зруйнованих). Їсти на заправках знаючи, що попереду ще сотні кілометрів подорожі. Відкривати свою країну і її людей з нових сторін. Обожнюю обіймати мого собаку. Засиджуватися за серіалом чи фільмом, часом ставлячи на паузу, аби обговорити. Бігти на волонтерство, де вже чекають мої люди. Танцювати як востаннє. Найбільш заряджена, коли роблю круту справу з крутими особистостями. І коли є простір для експериментів. Не знаю, як складеться майбутнє, але в ньому обов’язково будуть Київ, песики, коні, багато довгих розмов, обіймів і відверто дурних жартів. Ну а ще мандри, нові світи, важкуваті підкорення гір (чи гірок:) та воістину фантастичні світанки.