Освіта: УКУ, історія та археологія

Місто: м. Львів

Наукові інтереси: Моя академічна зацікавленість полягала в дослідженні теми радянської та сучасної російської пропаганди, а саме панславізму. На програмі “Медіакомунікаціії” я хочу продовжити вивчення теми російської пропаганди в українському інформаційному просторі. У майбутньому я хочу працювати над реалізацією комунікаційних стратегій для комерційних бізнесів. Прагну бути частиною створення та популяризації продуктів українського виробництва.

Реалізовані проєкти: Попередньо я мала можливість попрацювати на позиції Account Manager у стартапі MLSWorldwide. MLSWorldwide – це маркетплейс елітної нерухомості. Працюючи у команді Sales&Marketing, я займалася безпосередньою комунікацією як з нашими постійними клієнтами, так і лідами. Окрім того, ми активно займалися реалізацією маркетингового плану. Зараз я є частиною команди GART Solutions на позиції Lead Generator Specialist. GART Solutions – це молода українська команда професіоналів з багаторічним досвідом роботи в DevOps та Cloud Solutions. Моя головна мета як лідогенератора – це пошук потенційних клієнтів та залучення їх до співпраці.

Про себе: Я колишня історикиня, яка вирішила продовжити свій шлях на програмі “Медіакомунікації”. Дисципліни, що мені подобаються найбільше, та які я б хотіла опанувати в УКУ, це Бренд-менеджмент, Зв’язки із громадськістю, Маркетингові та Рекламні комунікації, Управління медіапроєктами та репутацією.