Чортків

Освіта: Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича, філологія англійської мови й літератури

Про себе: Я дівчина-студентка, котра понад усе цінує щирість в людях і красу в деталях. Бажання самовдосконалюватись – моя щоденна рушійна сила, що веде до мети.
Попередньо я здобувала освіту філолога англійської мови й літератури. Зараз я продовжую вивчати іноземні мови, зокрема німецьку, оскільки вони відкривають більше можливостей як у професії, так і в спілкуванні з іноземцями. Я завжди відкрита для нового досвіду, тому неодноразово брала участь у міжнародних програмах обміну. До прикладу, минулоріч я була учасницею мовного табору в Литві, проходила курси литовської мови й культури у Вільнюсі й навчалась семестр у Лодзькому університеті в Польщі.

У вільний час захоплююсь книгами, написанням відгуків до них і створенням коротких відеооглядів. Обожнюю відвідувати різного роду літературні чи освітні заходи. Також ловлю натхнення, фотографуючи природу, предмети, а особливо красиві деталі міст. Саме тому я створила паблік, так званий інстажурнал, про книги, де популяризую читання й естетику одночасно. Крім того, моїм найважливішим доробком я вважаю блог, там я ділюся своєю творчістю у вигляді текстів, віршів і фото. Подорожі теж займають окреме місце у моєму списку радощів життя. Намагаюсь ловити кожну можливість, щоб вирушити в дорогу й пізнати нові місця.
Вірю, що знання – це сила, а обізнаність – головна зброя у боротьбі з ворогом. Саме тому сьогодні для себе я бачу дві чіткі мети: розвивати себе й ділитись знанням з іншими.