Тернопіль

Освіта: НУ Львівська політехніка

Про себеЖурналістикою почала цікавитись ще зі школи, але при вступі на бакалаврат вирішила бути оригінальною і пішла на соціологію. Як виявилось, цей напрям навчив критично дивитись навіть на питання «якого кольору крейда?»

Паралельно не залишала улюблену справу – вела авторські програми на християнському радіо «СВІТАНОК» в Тернополі, знімала відеопоезію та працювала SMM менеджером на мистецькому фестивалі «Ї». В університеті не раз поєднувала журналістику та соціологію, через що часом критикували викладачі. Таки соціологія тримає дослідників в рамках науки, а медіа дають можливість простою та доступною мовою говорити, творити та досліджувати важливі питання.

Тому розвивалась та навчалась на різних школах, які проходили в УКУ. В 2017 році була учасником школи документалістики «Скарб солідарності». Як результат, з групою учасників зняли короткометражний документальний фільм «Аматори єдності». Він розповідає про аматорський народний хор смт. В. Березовиця, який виник ще у 80-90-их роках та продовжує свою діяльність до сьогодні. Також в 2018 році була учасницею міжнародної Caption Video School, яку організовувала кафедра журналістики УКУ. Завдяки спільній роботі команди та допомозі менторів, ми підготували відеосюжет про літургію мовою жестів, яку веде о. Ігор Шкодзінський в м. Тернополі. Цю роботу згодом опублікувало «Радіо Свобода» на своїй сторінці у Facebook.

З журналістикою знайома лише через різноманітні школи, тому чітко уявити ким буду через 2 роки важко. Не зважаючи на науковий бекграунд я залишаюсь творчою та креативною людиною, яка не уявляє свого життя без музики (співаю в хорі більше 15 років), фотографії, книг та творчих людей. Тому в майбутньому хотіла б писати та знімати про мистецтво та культуру.

Цікавлюсь документалістикою, інтерв´ю, мистецькою журналістикою.

Публікації

#ЛюдиШептицького. Ганнуся Турчиновська, Центр Шептицького, 20.01.2020

Hanum. Історія Гульнари Бекірової, Крим. Реалії, 14.01.2020

Як здавна святкували Різдво в Тернополі, Радіо Світанок, 12.01.2019

Творення у часі війни: Євген Худзик про театр і митців, Центр Шептицького, 7.01.2020 (фото)

Еко-спосіб життя: необхідність і виклики, Радіо Світанок, 4.01.2020

Не потрібно йти на війну, щоб побачити погані речі, – керівник англомовної служби «Радіо Ватикану», Дивись.info, 25.12.2019 (фото)

На Book Forum презентували проєкт про популяризацію читання «Lampa.Books» , Читомо, 21.09.2019

Падре Серж: “Я не тільки блогер, в першу чергу я – священик”, Радіо Світанок, 14.09.2019