Освіта: Міжнародні відносини, Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника

Місто: Надвірна, Івано-Франківська область

Основні таланти/інтереси: Обожнюю особистостей та спілкування з ними. Креативлю та фантазую, захоплююся музикою, сама вивчаю гру на гітарі та зараз це є моїм основним хобі. Займаюся спортом ще зі школи: волейбол, сноубординг, стрільба з лука, фігурне катання, біг – намагаюся практикувати все це.

Наукові інтереси: Графіка, створення логотипів, зйомка та монтаж відео, фотографування. Маю досвід у сфері продажів, маркетингу та організації подій, адже була частиною міжнародної молодіжної організації AIESEC протягом 3-ох останніх років, саме тут і віднайшла себе та зрозуміла що хочу змінити свою спеціалізацію та вступити на магістратуру до УКУ.

Про себе: Я – трохи безпардонна, тому не боюся мріяти багато. В дитинстві хотіла стати ветеринаром, щоб робити життя тваринок кращим, коли підросла – зрозуміла, що можу впливати ще й на людей. Паралельно з навчанням в університеті на 2 курсі вступила до організації AIESEC, де зрозуміла, що без прагнення до саморозвитку ніяка освіта не навчить нічого. Тому в житті я хапаю всі можливості, плоди яких так апетитно споживаються. Моє місто Івано-Франківськ, навчило мене те, що й УКУ вчить своїх студентів: маленьке (місто/людина) робить великий вплив. Цим я й керуюся, коли стикаюся з викликами.

Публікації:

Твоє місто:

1. Обмеження роботи ресторанів у Львові

2. Архітектурний конкурс вул. Під Голоском

3. Що послухати для різдвяного настрою: підбірка музичних новинок

4. Перша допомога при епілептичному приступі. Що повинен знати кожен

Український Тиждень:

1. В одному домі

2. Стрибнути вище чи сягнути планки

The Ukrainians:

1. США попередили ЄС про вторгнення Росії в Україну

2. бліц: Українська жіноча збірна з баскетболу вперше в історії обіграла збірну Франції

3. До коаліційного «світлофору» в Німеччині увійшли прихильники України