Місто: Львів.

 

Мене звати Уляна, народилася і виросла у Львові, але дуже легко можу загубитися в центрі і взагалі, часто почуваю себе тут туристом 

 З дитинства хотіла бути журналістом і телеведучою, одягала на голову коробку із прорізом, уявляла, що я в телевізорі і заставляла родичів дивитися мої «репортажі».

Коли була в 10 класі, побачила фото LCC International University і різко захотіла туди поступити (тяга до красивого візуалу була в мене уже тоді), для того, щоб це здійснити, за 9 місяців вивчила англійську, яку раніше ігнорувала і доводила всім, хто був готовий мене слухати, що «Україна для українців, а Англія для англійців» 

І якось так вирішила вчити, що аж поступила, писала і знімала скетчі для університетських конкурсів, а також готувала сценарії до вистав, потім ще, під шумок, два рази з’їздила в США по програмі W&T.

Отримала диплом бакалавра, та так і не вирішила ким хочу стати, коли виросту, закинула свої дитячі мрії і найшла нудну «дорослу» роботу. А потім в один момент вирішила, що таки спробую витягти цей «картонний телевізор» на світ Божий і спробую, хоча б трішки, доторкнутися до світу медіа, правда у дещо іншому форматі, вже не як журналіст, а комунікаційник, хоча, зарікатися не буду. Побачите когось із картонним телевізором – не лякайтеся, це просто я шукаю себе 

 

Освіта: Бакалавр за спеціальністю Contemporary Communication в LCC International University, Клайпеда, Литва.

 

Наукові інтереси: Дуже люблю розмовляти, балакати, дискутувати і обговорювати. А також створювати красиву картинку і закручені сюжети. Не можу точно сказати, де я бачу себе у майбутньому, оскільки у цьому світі дуже багато всього цікавого. Я б хотіла і піарником побути, і телеведучою, і сценарій написати до неймовірного фільму, і в Канни поїхати. УКУ для мене – це можливість найти себе і звузити це обширне коло моїх інтересів до чогось певного, щоб стати справжнім експертом у своїй справі.