Освіта: ЛНУ ім. Івана Франка, міжнародні відносини, бакалавр Варшавський народовий університет, політологія, бакалавр НУ “Львівська Політехніка”, управління інноваційною діяльністю, магістр

Місто: м. Львів

Наукові інтереси: цифровий маркетинг, SMM, кризові комунікації, політологія, геополітика. В майбутньому я бачу себе міністеркою культури:), мрію принести користь Україні за допомогою своїх знань та навичок, у відповідних державних структурах.

Реалізовані проєкти: Симфонічна вечеря з Євгеном Клопотенком, авторка ідеї, одна з організаторок заходу. Презентація диску “BRIDGES”, маркетинг стратегія, PR. Благодійний концерт STAND FOR UKRAINE в Тбілісі організаторка Ніно Катамадзе. Благодійні концерти у Львові.

Про себе: Народилась та виросла у Львові. З дитинства знаходжусь в сфері культури, адже 10 років навчалась в музичному ліцеї ім. С. Крушельницької. Після школи, поринула у політику, так і досі не можу обрати, що ж цікавіше для мене, культура чи політика. Зараз працюю директоркою симфонічного оркестру INSO-Lviv, а також кілька останніх місяців створюю контент для сторінки нашого оркестру. Завдяки цьому я познайомилась з відеопродакшн і фотографією. “Мріяти не шкідливо” – адже від мрії завжди доходжу до її реалізації. Багато подорожую, люблю знаходити гарні місця закордоном і розповідати про це в своєму INSTAGRAM. Амбасадорка мятного чаю і мятного макаронсу з Svit Kavy, і вінілових платівок в філармонії:)