Місто: Біла Церква – Львів.

 

Десятий та одинадцятий класи не були періодом осмислення мого майбутнього життя, тому я просто обрала один з ВНЗ України та вступила туди на серйозного аналітика. Але вже на другому курсі я зрозуміла, що хочу спробувати себе в більш творчій сфері діяльності. І в цей період, коли постало питання: «З чого почати?» я подивилася фільм «99 франків» – і він остаточно змінив моє життя, тому що я зрозуміла, що реклама та зв‘язки з громадськістю це саме те, чим я хочу займатися. Особливо захоплююся візуальними комунікаціями, графікою, створенням фото- та відеоконтенту. Обожнюю TikTok та вважаю, що саме за подібним відеоформатом стоїть майбутнє комунікацій з громадськістю. Окрім цього, цікавлюся історією кіно, технологічним розвитком, психологією та футуристичними прогнозами.

 

Освіта: ЛНУ ім. Івана Франка, бакалавр із міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій. Фахівець з міжнародної інформації.

 

Наукові інтереси: медіапсихологія, соціологія емоцій, створення візуального контенту, відеомонтаж, вплив на аудиторію, PR-технології.