Освіта: ЛДУ БЖД, Філологія (англійська мова)

Місто: Львів

Основні таланти/інтереси: Маю дуже великий талант «філософствувати». Мені зі шкільних років про це нагадують оточуючі:) А насправді, маю досвід викладання дітям та підліткам, досвід роботи і спілкування з іноземцями.

Наукові інтереси: З цікавістю читаю психологію, медицину, біографії, історії людей. Також подобається вивчати про емоційний інтелект, саморозвиток. Люблю слухати, дивитися інтерв’ю\відео, читати статті на контроверсійні теми, особливо теми релігії, політики і аналізувати це, шукати якусь середину і будувати свої погляди і позиції. Люблю читати про історичні події, дізнаватися особливості і менталітет інших народів, люблю вивчати людей, їхню поведінку і дії. Люблю вивчати риторику. . В ораторському мистецтві мені подобається гра історій, яким спікер володіє. А також сам процес підготовки до виступу: аналіз тексту, робота з емоціями, рухами, дикцією, а на самому виступі – це аналіз аудиторії, з’єднання з нею та етап зацікавлення людей темою, про яку ти говориш. Мене захоплює, коли аудиторію це мотивує, коли вони знаходить відповідь на свої питання чи проблеми у твоїй розповіді\історії\промові. Хочу ще навчитися працювати з камерою.

Про себе: Люблю займатися фізкультурою, люблю активність, а також помріяти в спокої на природі. Люблю свою сім’ю . Хоча в мене сім’я велика, я доволі закрита в суспільстві (але людей люблю. Маю жагу до навчання. Відчуваю, що є потреба в якісній освіті, в змінні оточення і набуття нових навичок і досвіду. Навчаючись тут, хочу набути компетентності в цій спеціальності, щоб в майбутньому, працюючи над проектами, відштовхуватися від цих знань, позиції і т.д.

Публікації:

1. Єгор Стадний: «Освіта стане не тригером, а фундаментом перемоги»