Місто: Львів

 

Мене постійно тягне до творчості. Я живу музикою, пишу авторські пісні, можу днями не відходити від фортепіано. Навчаючись на міжнародних відносинах, я паралельно створювала студентський театр, де була як режисером, так і актором. Я настільки зацікавилась акторською майстерністю і кіноіндустрією, що навіть писала свою бакалаврську роботу на тему : “Кіноіндустрія як елемент м’якої сили”. Тому поки Том Круз планує зняти фільм у космосі, я мрію зняти свій довгий, а для початку короткий метр.

 

На другому курсі працювала рекрутером і переконувала кожного, що їхнім найкращим досвідом буде поїхати в Нідерланди збирати капусту. На третьому курсі я поїхала волонтерити в Африку. Там я викладала англійську для марокканських студентів, тікала від касабланських злодіїв, сварилась із таксистами і поглинала арабську культуру. Тепер у мене мрія – відвідати всі африканські країни і висвітлити цей досвід у медіа.

 

В роботі мені подобається бути як поза камерою, так і в камері – до тепер не визначилась, що більше до душі. Та й думаю, що ніколи не визначусь і буду вічно метатись за двома зайцями, сподіваючись, що зловлю обох.

 

Освіта: Львівський національний університет імені Івана Франка, міжнародні відносини/міжнародна інформація ( бакалаврат)

 

: кінематограф, філософія, брендинг, PR, управління медіапроєктами, міжнародна журналістика.