Спецпроєкт журналу Український Тиждень та Школи журналістики та комунікацій

Спецпроєкт журналу Український Тиждень та Школи журналістики та комунікацій

«Сміливі завжди мають щастя» — назва третьої інтелектуальної колаборації «Українського тижня» та Школи журналістики та комунікацій УКУ. Вона логічно продовжує два попередні проєкти: «За що відповідальна молодь» та «Чому Україна переможе».

Цього ж разу мова піде про про те, якою ж буде Україна після перемоги. Чи зміняться наші цінності? Якою буде культура і як зробити так, щоб вона стала більш впізнаваною у світі? Чи стане театр більш українським? Наскільки ми зможемо задовольнити власні потреби у озброєннях? Чи стане вітчизняна медицина самодостатньою, а ринок праці – більш привабливим для молоді?

Відповіді на ці питання читайте у матеріалах спецвипуску, який ви можете безкоштовно завантажити на сайті Книгарні «Є». Подивитися презентацію журналу з відгуками авторів, можна за посиланням.