«Українці та росіяни – абсолютно різні нації з баченням громадянського суспільства та свобод», – Юрій Пілісний

Керівник бакалаврської програми УКУ «Етика-політика-економіка» Юрій Підлісний в інтерв’ю зі студенткою Школи журналістики та комунікацій Ніною Боднар розмірковує про безпеку Європи після повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Подаємо тези Юрія Підлісного:

— Україна завжди була європейською країною, і європейські цінності нам дійсно близькі.

— Українцям вдалося побудувати дуже ефективне громадянське суспільство, а тому не можна брехати нації, яка має гідність.

— Українці та росіяни – абсолютно різні нації з баченням громадянського суспільства та свобод.

— Денацифікація України – брехня, у путіна немає аргументів для війни. Його коментарі не мають нічого спільного з реальністю та здоровим глуздом.

— путін ніколи не визнавав право пострадянських націй розвиватися самостійно, за власною волею.

— Найбільшою катастрофою ХХ століття, якщо послухати путіна, є розпад ссср. Не Голодомор, не Голокост, не інші геноциди по всьому світу.

— путін написав статтю, де стверджував, що білоруси та українці не мають права на самостійне існування, оскільки вони схожі на росіян.

— Вторгненням в Україну путін вирішив відновити історичний простір для росії і вирішити українське питання раз і назавжди.

— Україна переможе, тільки питання якою ціною

— Після нашої перемоги з’явиться новий міжнародний порядок безпеки. На це вплинуть українці.