• заява в паперовій формі (завантажити за посиланням)
  • копія документа, що посвідчує особу та громадянство (1, 2, 11 сторінки) (відповідно до статті 5 Закону України “Про громадянство України”, пунктів 15, 16 частини першої статті 1 Закону України “Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту”, пункту 16 частини першої статті 1 Закону України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства”) або копію ID-картки із реєстрацією про місце проживання; копію ідентифікаційного коду;
  • диплом державного зразка про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра, спеціаліста, магістра (за особистим вибором) – оригінали та додаток до нього або копії (за конкретних умов);
  • екзаменаційний листок вступних випробувань з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступників, які складають МТНК. Зверніть увагу! Сертифікати ЄВІ для вступу до магістратури з іноземної мови приймаються за 2020 рік і 2021 рік
  • копія військово-облікового документа для військовозобов`язаних (квиток або посвідчення про приписку), крім випадків, передбачених законодавством;
  • чотири кольорових фотокартки розміром 3х4 см.
  • додаткові документи (за посиланням – додаткові документи для програм);
  • документи, які підтверджують право вступника на зарахування за співбесідою, на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів (за пред’явленням оригіналів або за наявності і можливості спеціальних умов вступу  в окремих випадках).

При подачі заяви вступник пред’являє особисто паспорт та військовий квиток (посвідчення про приписку).

Зауважте, що у випадку подачі копій диплому та додатку до нього, у разі успішного вступу Вам потрібно буде донести оригінали документів у визначені терміни.

Документи подаються в папці на зав’язках.

Журналістика

Вступники, які хочуть здобути ступінь магістра за спеціальністю 061 “Журналістика”(освітня програма “Журналістика”), додатково подають творчий доробок (роботи, опубліковані в різних медіа: друкованих, онлайн-, на радіо і телебаченні). За відсутності авторства, вказаного поруч з публікацією, робота повинна супроводжуватись підписом редактора відповідного ЗМІ та редакційною печаткою. Окремо рекомендується вказувати авторські блоги та медіапроєкти (Instagram, YouTube, TikTok, подкасти), до яких мав стосунок вступник.

Медіакомунікації

Вступники, які хочуть здобути ступінь магістра за спеціальністю 061 “Журналістика”(освітня програма “Медіакомунікації”) додатково подають проєктну заявку (не більше двох сторінок друкованого тексту формату А4), у якій вступник має описати майбутній або вже реальний медіапроєкт. Медіапроєкт має містити: назву; концепт-ідею (мету, завдання, обґрунтування актуальності); опис змісту; аналіз цільової аудиторії; очікування від результатів. Окремо рекомендується вказувати авторські блоги та медіапроєкти (Instagram, YouTube, TikTok, подкасти), до яких мав стосунок вступник.

Повна вартість навчання на освітніх програмах в УКУ становить у середньому 3500 у.о. на рік в гривневому еквіваленті. Завдяки підтримці доброчинців УКУ навчання на магістерській програмі з журналістики коштує 85000 (за 1-й рік 42500 грн, 2-й рік – 42500 грн.) З медіакомунікацій коштує 85000 (за 1-й рік 56670 грн, 2-й рік – 28330 грн.)

ОТРИМАТИ ЗНИЖКУ

Прийом заяв та документів триватиме з 10:00 16.08. 2022 до 18:00 15.09.2022

Є такі варіанти подання документів з відповідними умовами:

Для тих, хто складатиме МТНК для вступу в магістратуру:

Реєстрація для складання МТНК триватиме з 27.06.2022 по 18:00 18.07.2022. Складання МТНК обов’язкове для вступників у магістратуру, які мають лише диплом ОКР “Бакалавр”

За цим посиланням потрібно буде зареєструвати свій електронний кабінет. Підготуйте скани диплому, додатку до нього та паспорта.

Після реєстрації в електронному кабінеті Ви зможете обрати навчальний заклад та програму, на яку хочете вступити та подати електронну заявку.

Оригінали документів та необхідні копії можна принести до Приймальної комісії в час вступних іспитів, або після отримання рекомендацій до зарахування в папці на зав’язку. Перелік документів та додаткових документів для подання вже “фізично” є нижче 👇

Для тих, хто вступає на основі диплому Магістр/Спеціаліст та НЕ складав МТНК для вступу в магістратуру:

Буде доступне подання документів онлайн через нашу форму

Оригінали документів та необхідні копії можна принести до Приймальної комісії в час вступних іспитів, або після отримання рекомендацій до зарахування в папці на зав’язку.

Окрім того, можете подати документи “фізично” до Приймальної комісії (вул. Козельницька 2а) з понеділка по п’ятницю з 10:00 по 18:00.

Ліцензійний обсяг набору – 45 місць (20 для спеціальності “Журналістика”, 25 – для “Медіакомунікацій”)

Форма навчання – денна

Тривалість навчання магістерських програм – 2 роки на журналістиці та 1,5 року на медіакомунікаціях