Вступники магістерських освітніх програм з журналістики та медіакомунікацій можуть претендувати на отримання академічних та соціально-академічних знижок з Фонду Університету.
Також студенти двох напрямків можуть подаватися на отримання «Соціальної» стипендії.
Рішення про надання знижки приймає університетська Комісія. Оплата за навчання здійснюється посеместрово та не може ділитися на менші суми при оплаті. Кожна програма, що надає соціально-академічну знижку проводить конкурс на отримання такої знижки до початку прийому заяв на вступ.

Школа журналістики та комунікацій УКУ оголошує прийом заявок на отримання стипендії «За креативність» для навчання журналістів. Прийом заявок триває до 10 вересня для вступників магістерської програми з журналістики. Стипендія покриє 50% вартості першого року навчання (що складає 21 250 грн).

Детальніше – тут

До 10 вересня триває прийом заявок на стипендію для вступників магістерської програми з журналістики від кореспондента міжнародної інформаційної агенції «Reuters» Сергія Каразія та Наталії Предтеченської. Іменну стипендію, що покриє 100% вартості програми, можуть отримати вихідці з тимчасово окупованих українських територій, а також молоді журналісти, що займаються висвітленням пов’язаних із війною тем.

Детальніше – тут